Bluerank

Kategorie: Agencje 360

Bluerank to agencja customer journey i doradca biznesowy w zakresie digital marketingu. Zatrudnia ponad stu pasjonatów digital marketingu, którzy przyglądają się całemu biznesowi klienta, planując synergię pomiędzy działaniami online i offline. Bluerank blisko współpracuje z zewnętrznymi twórcami technologii. Posiada statusy świadczące o kompetencjach w korzystaniu z narzędzi i platform reklamowych najważniejszych podmiotów na rynku, w tym m.in. Google Premier Partner, Microsoft Advertising Partner, Meta Business Partner. Korzysta też z innowacji pozwalających na optymalne zarządzanie budżetami reklamowymi Partnerów, jak Nethansa, Criteo, CHEQ i Questpass. Rynki europejskie otwiera dla klientów Bluerank dostęp do ponad 2000 specjalistów w 30 krajach UE, poprzez współtworzone przez agencję alianse, CEEDA oraz Dall. Bluerank zaufało ponad 100 wiodących światowych i polskich marek z sześciu kontynentów. W 2020 Bluerank zajął drugie miejsce w Europie w rankingu najliczniej nagradzanych agencji w konkursie European Search Awards.

Oferowane usługi

content marketing, creation, digital strategy, Google Marketing Platform, marketing analytics, marketing międzynarodowy, media buying, performance marketing, Search Engine Optimization (SEO), social media, technologie autorskie (R&D)

Certyfikaty

Google Premier Partner Google Marketing Platform Certified Microsoft Advertising Partner Criteo Premium Partner DIMAQ Employer