Bluerank

Kategorie: Agencje 360

Bluerank to agencja customer journey i doradca biznesowy w zakresie digital marketingu. Zatrudnia ponad stu pasjonatów digital marketingu, którzy przyglądają się całemu biznesowi klienta, planując synergię pomiędzy działaniami online i offline.  

Oferta agencji stanowi odpowiedź na trendy, zmiany algorytmów i potrzeby klienta. 

Bluerank blisko współpracuje z zewnętrznymi twórcami technologii. Posiada statusy świadczące o kompetencjach w korzystaniu z narzędzi i platform reklamowych najważniejszych podmiotów na rynku, w tym m.in. Google Premier Partner, Microsoft Advertising Partner, Meta Business Partner. 

Korzysta też z innowacji pozwalających na optymalne zarządzanie budżetami reklamowymi Partnerów, jak Nethansa, Criteo, CHEQ i Questpass. Tworzy również własne narzędzia, m.in. Content Manager, FeedsAutomated i Blueattribution. 

Rynki europejskie otwiera dla klientów Bluerank dostęp do ponad 2000 specjalistów w 30 krajach UE, poprzez współtworzone przez agencję alianse, CEEDA oraz Dall. 

Bluerank zaufało ponad 100 wiodących światowych i polskich marek z sześciu kontynentów, wśród których są m.in. Mitsubishi Motors, Philips, Rainbow Tours, Mascus, Avon, Tchibo i PKO. 

W 2020 Bluerank zajął drugie miejsce w Europie w rankingu najliczniej nagradzanych agencji w konkursie European Search Awards. Firma ma na swoim koncie także wiele innych prestiżowych nagród w konkursach m.in. Google Premier Partner Awards, MIXX Awards i Performance Marketing Diamonds. 

Oferowane usługi

SEO, SEM, Content Marketing, Performance Marketing, Social Ads, Social Media Communication, Programmatic, Marketing Analytics.

Certyfikaty

Google Premier Partner, Microsoft Advertising Partner, Meta Business Partner, Criteo Premium Partner