Warexpo sp. z o.o.

Warexpo sp. z o.o. jest właścicielem i administratorem sieci nowoczesnych, podświetlanych nośników informacyjno-reklamowych tradycyjnych, a także nośników digital signage zlokalizowanych w centrum Warszawy. Ulice Marszałkowska, Świętokrzyska, Al. Jerozolimskie, Jana Pawła II, Trakt Królewski, czy wreszcie prestiżowe Krakowskie Przedmieście, handlowa ul. Chmielna oraz centralne place, to tylko niektóre z kluczowych lokalizacji, w których znajdują się nośniki spółki. Warexpo w swoim portfolio posiada także sieć ekranów digital out of home oraz spektakularną przestrzeń wizyjną LED space w przejściu podziemnym pomiędzy I a II linią metra. Dzięki szerokim możliwościom technologicznym spółka realizuje niestandardowe i innowacyjne działania wpisujące się w idee nowoczesnego miasta. Dzięki połączeniu potencjału słupów reklamowych w stolicy i 8 największych miastach Polski z nośnikami w komunikacji miejskiej i digital out of home Warexpo dociera z reklamą i informacją miejską do 7 milionów na terenie aglomeracji warszawskiej.

• najlepsze lokalizacje w centralnych dzielnicach Warszawy • bliskość odbiorcy reklamy • elastyczne terminy i kompleksowa obsługa kampanii reklamowych • nowatorskie zastosowanie fotowoltaiki

Oferowane usługi

Oferta spółki obejmuje kompleksową usługę polegającą na planowaniu, realizacji i koordynacji kampanii reklamowych, w tym działań niestandardowych.