Waytogrow

Waytogrow to niezawodny partner wydawców, który oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania z obszaru programmatic, pozwalające wydawcom monetyzować treści na ich stronach internetowych. Będąc obecnym na ponad 88 rynkach, firma ma w portfolio ponad 400 klientów a produkty Waytogrow z sukcesem działają na ponad 1100 domenach. dostarcza zarówno w pełni zintegrowane rozwiązania 360°, jak i Plug & Play, które pomagają osiągać większe zyski z reklamy online. Waytogrow należy do elitarnego grona partnerów Google (Google Certified Publishing Partners), posiada szerokie grono partnerów technologicznych i ściśle współpracuje z organizacjami branżowymi (np. IAB Polska), dbając o najwyższe standardy w obszarze technologii i wprowadzając liczne innowacje. Portfolio produktów, udział w kolejnych rynkach i zespół stale rosną.

Oferowane usługi

monetyzacja kanału programmatic, dedykowane rozwiązania ad-tech, reklama display, reklama natywna, reklama wideo, reklama Google, współpraca z platformami SSP, maksymalizacja przychodów dla wydawców serwisów internetowych, consulting powierzchni reklamowej online.

Certyfikaty

Google Certified Publishing Partner (Certyfikowany Partner Wydawców Google), Członek Stowarzyszenia IAB Polska, Certyfikat Customer Satisfaction Award (CSAT) Google 2019


Znajdź nas: