BE Media

Jesteśmy agencją reklamową, której specjalnością jest reklama zewnętrzna, zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej formie.

Specjalizujemy się w kreowaniu rozpoznawalności marki łącząc klasyczne media (OOH) z nowoczesnymi, cyfrowymi nośnikami reklamy zewnętrznej (DOOH).

Nasza bogata oferta nośników reklamowych, obejmuje dedykowane, własne sieci reklamowe oraz partnerskie nośniki, które precyzyjnie i efektywnie budują rozpoznawalność marki w przestrzeni miejskiej.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasza rozległa, multiformatowa paleta powierzchni reklamowych, które możemy dla Ciebie zaplanować, zorganizować i wyczarować w jednym, centralnym punkcie – tutaj, w naszej agencji;-).

Nasza ścieżka przez świat reklamy jest wybrukowana doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą oraz transparentnością. Otwieramy drzwi dla świeżych pomysłów i przekuwamy je w działanie z niezwykłą precyzją i skutecznością.

Serdecznie zapraszamy.

Oferowane usługi

reklama na WarsawSpire, reklama outdoor, indoor (OOH, DOOH), reklama w komunikacji miejskiej, reklama w przychodniach, iluminacje świetlne, reklama w/na autobusach, reklama w/na tramwajach, reklama na paczkomatach, reklama w biurowcach, reklama w serwisach samochodowych, reklama w pociągach, reklama na uczelniach, oraz ambient media