Euvic Effect Sp. z o.o

Jesteśmy agencją specjalizującą się w performance marketingu, generowaniu leadów i sprzedaży w internecie. Dzięki naszemu doświadczeniu i ekspertyzie, pomagamy naszym klientom zwiększać konwersje ich działań w internecie. Stosujemy elastyczne modele rozliczeń: CPC, CPL oraz CPA.  Pracujemy z szerokim spektrum sieci reklamowych i afiliacyjnych, umożliwiając dotarcie do docelowej grupy odbiorców na różnych platformach: Facebooku, Google Ads, Instagramie, czy poprzez partnerów afiliacyjnych.

Jesteśmy zafascynowani możliwościami, jakie daje nam internet. Dlatego skupiamy się na strategiach i taktykach, które skutecznie promują naszych klientów i przyciągają uwagę użytkowników. Dzięki naszemu podejściu opartemu na danych monitorujemy, analizujemy i optymalizujemy nasze kampanie, aby zapewnić jak najwyższe poziomy konwersji.

Nie tylko zapewniamy wyjątkowe wyniki i zwiększoną sprzedaż, ale również dostarczamy przejrzyste raporty, które pokazują efektywność naszych działań w wyszukiwarce, social mediach, RTB czy afiliacji.

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty: Google Partner, QUALID 1.0 Certified


Znajdź nas: