Puls Biznesu

„Puls Biznesu” to ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy, ukazujący się od 1997 r. Prezentuje najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Dziennikarze nie opierają tekstów na doniesieniach agencji, ale za wszelką cenę starają się dotrzeć do źródła informacji. Dzięki temu „Puls Biznesu” bardzo często jako pierwszy podaje newsy prosto z firm, co szczególnie w biznesie ma wielkie znaczenie – dla klientów, kontrahentów, konkurentów…
„Puls Biznesu” jest jedynym dziennikiem w Polsce, który w 100 proc. koncentruje się na tematyce biznesowej. Opisuje polską gospodarkę na poziomie poszczególnych przedsiębiorstw, a dopełnieniem tych informacji są zagadnienia makroekonomiczne. Polityką natomiast zajmuje się tylko w kontekście biznesowym, np. w zakresie wpływu zmian ustawodawstwa na warunki prowadzenia działalności gospodarczej.

Użyteczność tekstów, które pisane są według zasady: „Co czytelnik będzie z tego miał” „Jak ta informacja wpłynie na prowadzony przez niego biznes”, pomaga podejmować właściwe decyzje biznesowe.
pb.pl to serwis informacyjny adresowany do inwestorów, kadry zarządzającej i właścicieli firm, będący cyfrową wersją dziennika „Puls Biznesu”. Miesięcznie dociera do miliona użytkowników. Serwis codziennie dostarcza około 100 artykułów na temat finansów i gospodarki. Wersja online „Pulsu Biznesu” zawiera wszystko to, co wydanie papierowe oraz dodatkowe treści i materiały dedykowane tylko online, m.in. tweety ważnych ludzi dla polskiej gospodarki, wykresy, cytaty i tabele.

Oferowane usługi

Spójna komunikacja online i offline Jakościowy content marketingowy Kompleksowe dotarcie do rynku b2b i b2c Działania leadowe i efektywnościowe Branżowe szkolenia i eventy Narzędzia dla biznesu, finansach, prawa